Elie Saab'ı moda takipçileri çok yakından bilirler, kalitesi tartışılmaz modaevi sahiplerinden. 2010 İlkbahar-yaz kreasyonunu geçtiğimiz günlerde duyurdu moda dünyasına. Bu öncü markanın desen modelleri ise çok hoşuma gitti.

gece kıyafetleri

Üstte gördüğünüz şık gece kıyafetinin çeşitli elbise modelleri sergilendi defilede.Ben en çok hoşuma giden ve oradaki otoriteler tarafından en çok beğenilen 2 gece kıyafeti modelini seçtim bugün onları tanıtacağım size.

Drape-şifon detaylarıyla çok yakından ilgilenip defilesinde kullanan Elie Saab kırmızı pastel ve pudra-gri'de ısrarcı davranmış. Bu sene pek çok modacının yanında hanımlarında gönlünü fetheden marka zerafeti şıklıkla içiçe sunuyor size.Özel günleriniz için gece kıyafetleri arıyorsanız bu modaevine uğramanızı şiddetle tavsiye ederim size.

kırmızı gece kıyafetleri

İkinci gece elbisesi modelimizi de verdiğimize göre açıklamalarımıza geçebiliriz. Daha önce yırtmaçlı abiye kıyafetler konumuzu takip edenler bilirler. Yırtmaçlar üzerine uzun bir felsefe yapmıştık. Oradaki modelimiz yeşildi buradakiler ise kırmızı ve sarı. Cesaret isteyen kıyafetler yine karşımızda. Topuklu ayakkabılar yine elbisemizi tamamlayacak derecede. Ayrıca size bir sır vereyim boyunuz 1.50 bile olsa bu uzun yırtmaç ve topuklu ayakkabıyla 1.70'e kadar gösterebiliyorsunuz, denenmiş ve görülmüştür. Sırt dekoltelerimize gelirsek sarıda göğüs kısmının kopçaları yer alıyor. Kırmızı da ise, geniş bir çapraz bağlı dekolte var. Tercih size kalmış. Moda evlerinde hemen hemen her rengi mevcut iki kayıfetinde seçim size kalıyor. Ayrıca alttaki giysimizde gümüş süs dikkatinizi çekmiştir. Uzaktan bakıldığında ayrı bir hoş gözüküyor.Bu gümüş süse ayakkabı ve takılarla ayrı bir hava katmanızda mümkün.


2 Comments

  1. Pelin14:25

    gece kıyafeti seçimi konusunda teknik bilgi kısmınız hoş. değerlendirerek düşüneceğim bunu. teşekkürler yazınız için.

    YanıtlaSil
  2. zehra11:36

    kırmızı vazgeçilmezm

    YanıtlaSil

Email ile Takipte Kal