Dikkat ettim de şu ana kadar biraz açık kıyafetler hakkında yorumlarda bulunup tanıtımlar yapmışız. Oysa ki benim teyzelerim hep tesettürlü. Onları da düşünerek bugün kapalı abiye tanıtımında bulunmak istedim.

tesettürlü abiye modelleri
İlk tesettürlü elbise modelimiz düz siyah ve işlemeli bir giyim sektörü üyesi. Başörtü kısmı şapkayı andırsa da güzel bir eşarp olduğunu dikkat edince anlayabiliyorsunuz.
Ayakkabılar için daha önceden söylediğim burada da geçerli. İlla siyah giyiyorsunuz diye siyah ayakkabı seçimi yapmak zorunda değilsiniz. Çünkü uyumun şekli değişti 2010 günümüz modasında ve abiye kıyafetler genelde kadınca bakardık artık erkek gözüyle de bakmak gerekiyor. Bu giysi de bizim tezimizi doğrulayarak kahverengi bir ayakkabı ile tamamlanmış.
kapalı elbise modelleri
İkinci abiye modelimiz Dünya'da hanımların en çok beğendiği renk olarak seçilen mor ve eflatun karışımı. Tam bir takım elbise kıvamında denilebilir. Kollardaki uzun kesimli bölgeler etek ucuyla bir bütünlükte. Tesettürlü hanımların tercihlerinin başında gelen mor eşarp ise bu kıyafeti giyilebilirlikte üst sıralara taşıyor. Yalnız mankenimizin zayıf olduğuna da dikkat çekmek isterim :)


4 Comments

 1. meral11:34

  bizi de düşündüğüz için teşekkür ederim sertab hanım :)

  YanıtlaSil
 2. dünya05:07

  tesettürde mor rengi vazgeçilmezimdir. kesinlikle eğer denemediyseniz tavsiye ederim, sırf bunu denemek için tesettürlü abiye giyen tanıdıklarım bulunuyor.

  YanıtlaSil
 3. ceren02:01

  ikinci elbise gerçekten çok şık, dün bir davet vardı akrabaların bilseydim aldırır bir yerden temin ederdim. tüh kötü olmuş hemen modeli bulup temin edeceğim.

  YanıtlaSil
 4. Reyhan03:25

  üstteki yoruma aynen katılıyorum very super model

  YanıtlaSil

Email ile Takipte Kal